Rąstiniai namai

Iš XIX a. atėjusios medinių namų statybos tradicijos, suformuotos to meto dailidžių ir patobulintos šiuolaikinių technologijų, atvedė mus prie rąstinių namų statybų bumo. Medinis namas — jaukus, šiltas, ekologiškas būstas, estetikos, interjero ir techniniais reikalavimais nenusileidžiantis įmantriausiai įrengtam namui. Tokie rąstiniai namai netgi turi savų pliusų.

Pirmiausia, rąstiniams namams statyti naudojama mediena, o tai ekologiškai švari gamtinė statybinė medžiaga. Rąstiniai namai, pastatyti tiek iš apvalių, tiek iš stačiakampių eglinių ar pušinių rąstų, pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybės, dėl kurių juose šilta net ir žvarbiausią žiemą ir nekaršta tvankią vasarą.

Rąstiniuose namuose nereikės rūpintis vėdinimo, kondicionavimo sistema, toks medinis namas „kvėpuoja“ — mediena turi savybę palaikyti drėgmės balansą. Jei jos per daug, dalį sugeria, patalpai pradžiūvus grąžina ją atgal. Tad tokiuose namuose niekada nesirgsite kvėpavimo takų ligomis. Be to, dėl elektrostatinės medžio savybės patalpoje niekad nesikaupia statinė elektra ir kambariuose nejuda dulkės, kas ypač aktualu alergija sergantiems žmonėms. Be to, sausa mediena sulaiko garsą.

Pasirinkę statyti rąstinį namą sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų. Statant mūrinį namą sąnaudos būtų kur kas didesnės. Be to, medinio namo statybos vyksta kur kas greičiau. Mūsų įmonė sparčiai ir kokybiškai pagal individualius užsakymus suprojektuos ir įgyvendins jūsų idėjas.

Nemažiau svarbu tai, jog pasistačius rąstinį namą nereikės sukti galvos dėl vidaus apdailos, — nudailintų rąstų raštai, natūrali medžio spalvos šiluma sukuria jaukų būstą, kuriame norisi leisti vakarus. Natūralus medienos kvapas padės atsipalaiduoti, pailsėti. Tinkamai prižiūrimas ekologiškas rąstinis namas gali tarnauti apie 150–200 metų, — bus kur gyventi ir jūsų vaikams, ir anūkams.

Gaukite pasiūlymą