Karkasiniai namai

Karkasiniai namai (skiedros stogams) — paprastas, patogus ir pigus statybos būdas, pamažu į Lietuvą atkeliaujantis iš Kanados ir Skandinavijos šalių. Galimybė pasinaudoti karkasinių namų statybos technologija, sukurta šiaurinėse šalyse, gali būti naudinga ir mums. Visų pirma todėl, jog tokio tipo namai lengvi, šilti, sveiki, ekonomiški ir greitai pastatomi.

Statant karkasinį namą dėl lengvos namo konstrukcijos nereikalingi masyvūs pamatai, o tai sutrumpina statybų terminus. Nepriklausomai nuo namo projekto sudėtingumo karkasinis namas surenkamas greitai. Naudojant pušies ar eglės medieną surenkamas tvirtas ir tikslus statinys, o tarpai užpildomi šilumą izoliuojančia medžiaga. Nors sienų storis nedidelis, karkasiniai namai šilti ir jaukūs.

Namo apdailai naudojamos šiuolaikinės ekologiškai švarios, „kvėpuojančios“ medžiagos iš natūralios termiškai apdorotos medienos. Išorės apdailai gali būti pasirenkamos įvairios medžiagos (gipskartonis, dailylentės, tinkas, medienos plokštės) — čia galite leisti pasireikšti savo vaizduotei. Karkasinio namo kaina praktiškai ir priklauso nuo naudojamų apdailos medžiagų.

Tinkamai izoliavus medinį karkasą nuo drėgmės ekonomišku, racionaliu, skoningu būstu džiaugsitės ilgai.

Be to, dėl lengvos statinio konstrukcijos ateityje karkasinį namą bus paprasta praplėsti naujomis patalpomis — galbūt užsigeisite dar vieno miegamojo ar vaikų kambario. Tai tikrai ekonomiškas namas, galintis konkuruoti su bet kurio tipo namu.

Gaukite pasiūlymą